Vítejte na našich stránkách


 MUDr. Hana Šedivá

 Zdravotní sestra: Hana Čížková

 Malšice 54

 391 75 

 Telefon: +420 381 215 763
 Fax: +420 381 215 763
 E-mail:

 Rehabilitační sestra: Alena Klímová

Ordinační hodiny


( * ) 1x/14 dní ordinace v obcích obvodu z.s.Malšice 13:15 - Maršov, 14:00 - Obora, 15:00 - Bezděčín

 

Aktuální informace 

Vydávání e-receptů naší ordinací v roce 2018

Naše ordinace vydává od počátku roku 2018 pouze elektronické recepty. Elektronický recept (e-recept) získáte :

  • v ordinaci
  • v obcích patřících pod  zdravotní středisko Malšice (pondělí odpoledne Želeč, 1x za 14 : Maršov, Obora, Bezděčín) v rámci ordinace MUDr. Šedivé
  • při návštěvě lékařky u Vás doma
  • pokud jde o předepsání opakovaného receptu a nenacházíte se v místě bydliště (dovolená a pod.), stačí se domluvit telefonicky  s MUDr. Šedivou nebo sestrou a recept Vám bude zaslán na Vámi udanou mailovou adresu. O opakovaný recept můžete také požádat zasláním mejlu na adresu ordinace. Bližší informace v ordinaci.

Pozn. Nemusíte mít obavy, že vystavení e-receptu zdržuje lékařku nebo sestru více, než tradiční způsob vydávání receptů a byli by jste tak kráceni na ordinační době. Vydání e-receptu podle dosavadní praxe je bezproblémové a stačí mít k tomu základní znalosti práce s počítačem.

Vážení pacienti,  

prosíme o trpělivost a toleranci, pokud dojde u Vašeho termínu objednání k lékaři ke zpoždění.

Jsou případy, kdy není možné v rámci vyhrazených 20 minut na pacienta provést veškeré nutné úkony a dochází tak k pochopitelnému skluzu následných termínů.

Určitě sami pokládáte za samozřejmé, že se Vám a Vašim zdravotním problémům bude věnovat personál ordinace MUDr. Šedivé s maximální péčí. Dopřejte prosím tuto možnost i ostatním pacientům.

Děkujeme za pochopení.
Vážení pacienti, ověřte si své vědomosti v testu první pomoci. http://www.proprofs.com/quiz-school/story.php?title=test-z-prvn-pomoci (stiskněte tlačítko   Start  pod úvodním textem)